EKOLOGICZNE KOTŁY 5 KLASY NA DOTACJE GMINNĄ
2017-04-27 Zgodnie z wchodzącą w życie ustawą już od 01.09.2017r. na terenie całego województwa Śląskiego nie będzie można zamontować kotła centralnego ogrzewania innego niż z ekologicznym certyfikatem 5klasy.

 Co za tym idzie kotły CO z dodatkowym rusztem tudzież posiadające palnik z możliwością palenia miałem montować w kotłowniach można jedynie do 31.08.2017r.
Obecnie wiele gmin prowadzi programy, które dofinansowują kupno i wymianę kotła. W zależności od regionu są to kwoty od 1000 nawet do 7000zł. Wnioski o dofinansowanie można składać najczęściej w krótkim okresie czasu dlatego warto już dziś udać się do gminy po wniosek oraz informację o warunkach dotacji.
Dla mieszkańców województwa Śląskiego mogą również składać wnioski do programu „SMOG STOP” Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Jako firma pomożemy Państwu w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania dotacji. W swojej ofercie mamy kotły wiodących polskich producentów: Defro, Metal-Fach, Stalmark oraz dystrybutora kotłów, piecyków i kominków na pellet firma Wentor.
Oferta kotłów 5 klasy