Jeśli szukasz lokalnej firmy, której specjalnością jest klimatyzacja, Katowice to jeden z obszarów naszego działania. W Kotły Patrzyk od lat oferujemy usługi z zakresu profesjonalnego doboru, sprzedaży i montażu klimatyzacji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów prywatnych. Poznaj jej szczegóły!

Klimatyzacja Katowice – zaufaj naszemu doświadczeniu

Odpowiednie warunki klimatyczne w pomieszczeniu to klucz do komfortu i dobrego samopoczucia. Aby zapewnić sobie i swoim bliskim idealną temperaturę i wilgotność powietrza, warto zainwestować w profesjonalne rozwiązania z zakresu klimatyzacji. W Katowicach oferujemy bogaty wybór klimatyzatorów, które sprawdzą się zarówno w domach, jak i w biurach

Klimatyzatory Katowice – wybór dla każdego

Oferujemy klimatyzatory renomowanych producentów, takich jak Viessmann czy Rotenso, dostępne w różnych rozmiarach i wersjach. Są one nie tylko efektywne i wydajne, ale również łatwe w obsłudze i estetyczne. W naszej ofercie znajdują klimatyzatory ścienne, kasetonowe, kanałowe oraz przenośne.

Klimatyzacja domowa Katowice – rozwiązania dla każdego domu

Klimatyzacja domowa w Katowicach to gwarancja komfortu dla całej rodziny. Oferujemy klimatyzatory dostosowane do potrzeb małych i dużych mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Nasze urządzenia charakteryzują się nie tylko cichą pracą, ale również niskim zużyciem energii.

Montaż klimatyzacji Katowice 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy kompleksowe usługi, w tym dostawę i montaż klimatyzacji w Katowicach. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, dopasowane do warunków danego budynku i indywidualnych oczekiwań. Zapewniamy również obsługę posprzedażową, wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny. 

Kotły Patrzyk – niezawodne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji

W Kotły Patrzyk oprócz klimatyzacji oferujemy wiele innych produktów i usług z zakresu ogrzewania, wentylacji i hydrauliki. W naszej ofercie dostępne są m.in.: 

Nasza firma działa na rynku od ponad 30 lat i zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi i produktów. Zaufaj profesjonalistom i wybierz Kotły Patrzyk!

Zasięg działań

  • Koniecpol
  • Koziegłowy
  • Krzepice
  • Lubliniec
  • Myszków
  • Olesno
  • Pajęczno
  • Przedbórz
  • Radomsko