Jeśli szukasz zaufanej, śląskiej firmy, która oferuje kotły gazowe, Katowice to jeden z naszych obszarów działania. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również instalacją, montażem i serwisem urządzeń grzewczych od najlepszych producentów na rynku. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Kotły i piece gazowe Katowice – wydajne, łatwe w obsłudze i bezpieczne

Oferujemy szeroki wybór kotłów gazowych najlepszych marek, m.in. Viessmann (jesteśmy firmą partnerską) i Buderus (jesteśmy Top Partnerem marki). Nasze produkty są nie tylko energooszczędne, ale i przyjazne dla środowiska. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na rachunkach za energię, jednocześnie mając świadomość, że wybrałeś ekologiczne rozwiązanie. Sprzedawane przez nas piece gazowe Katowice spełniają warunki pozwalające na ubieganie się o dotację z programu Czyste Powietrze. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają efektywnego i ekonomicznego sposobu na ogrzewanie domu lub firmy

Kotły kondensacyjne Katowice

W ofercie naszej firmy znajdziesz również kotły kondensacyjne Katowice, które charakteryzują się jeszcze większą wydajnością i oszczędnością na rachunkach za energię. Kotły te wykorzystują parę wodną powstałą podczas spalania gazu. Ta para wodna jest następnie skroplona, a ciepło zawarte w parze jest odzyskiwane i wykorzystywane do ogrzewania wody i powietrza w pomieszczeniach. Kotły kondensacyjne są jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska, dzięki redukcji emisji dwutlenku węgla.

Ogrzewanie gazowe Katowice to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy szukają ekonomicznego i przyjaznego dla środowiska sposobu na ogrzewanie swojego domu lub biura.

Kotły-Patrzyk – klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie gazowe Częstochowa

Nasza Hurtownia instalacyjna Częstochowa działająca również na terenie Katowic oferuje kompleksowe usługi, w tym profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej instalacji, montaż instalacji grzewczych i wentylacji, a także serwis urządzeń. 

W naszej ofercie dostępne są również:

Zapraszamy też do odwiedzenia naszej strony kotły gazowe Częstochowa.

Sprawdź także