Jeśli zależy Ci na efektywnym i ekologicznym ogrzewaniu, to warto rozważyć piece na pellet. Katowice to obszar naszego działania, więc jeśli planujesz zakup takiego urządzenia, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. W sklepie Kotły Patrzyk znajdziesz wiele modeli, które umożliwią Ci wygodne i tanie ogrzewanie Twojego domu lub firmy. Wybierz piece i kotły na pellet, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.

Kotły i piece na pellet Katowice – ekonomiczne i wygodne rozwiązanie

Kotły i piece na pellet są ekologiczne, ponieważ pellet jest paliwem pochodzącym z odnawialnych źródeł. Jest to granulat z prasowanych trocin drzewnych, który powstaje z odpadów drzewnych, takich jak trociny, wióry i zrębki, a więc nie przyczynia się do wycinania lasów, ale zachowuje taką wartość opałową jak drewno. Spalanie pelletu w piecu czy kotłach jest również czystsze i mniej uciążliwe dla środowiska niż spalanie np. węgla. 

Kotły na pellet to także ekonomiczne rozwiązanie. Pellet jest tanim paliwem, a koszty jego spalania mogą równać się z kosztami ogrzewania gazem. Co więcej, pellet jest łatwiejszy w przechowywaniu i transportowaniu niż np. węgiel. Pakowany jest w wygodne, 15 kg worki. Do tego pozostawia minimalne ilości popiołu (od 2 do max. 4 kg na tonę spalonego materiału).

Wybierając piece na pellet w Katowicach uzyskujesz urządzenie w pełni automatyczne, z zasobnikiem na pellet, układem podawania i systemem sterującym. Nie musisz dbać o jego obsługę, zasobnik wystarczy uzupełnić raz na kilka dni. Kotły na pellet Katowice są przystosowane do pracy z instalacją centralnego ogrzewania, zarówno grzejnikami, jak i ogrzewaniem podłogowym. 

Piece i kotły na pellet Katowice w ofercie naszego sklepu

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kotłów i pieców na pellet od renomowanych producentów. Jako firma partnerska Viessmann, Top Partner Buderus, salon firmowy Defro i autoryzowany dystrybutor Stalmark, Rotenso i Pellux-Biawar oferujemy produkty z pewnego źródła w bardzo konkurencyjnych cenach

Nasze produkty pozwolą Ci zmniejszyć koszty ogrzewania i zapewnią komfort cieplny w Twoim domu. Co więcej, nasze kotły na pellet Katowice spełniają wymogi programu Czyste Powietrze, możesz więc uzyskać na nie od 30% do 90% dofinansowania.

Kotły Patrzyk – wydajne i niezawodne instalacje ogrzewania w Katowicach

W naszej hurtowni instalacyjne kupisz wszystkie najpopularniejsze instalacje do ogrzewania domu, a także uzyskasz profesjonalne porady na temat odnawialnych źródeł energii, ogrzewania wody w domu czy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji. W naszej ofercie dostępne są m.in.:

Wybierając Kotły Patrzyk, możesz mieć pewność, że współpracujesz z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy zadbają o to, by zapewnić Ci komfort ciepłego, przyjaznego domu i oszczędności.

Zakres działań

  • Koniecpol
  • Koziegłowy
  • Krzepice
  • Lubliniec
  • Myszków
  • Olesno
  • Pajęczno
  • Przedbórz
  • Radomsko