Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kotły-Patrzyk. Jeśli szukasz zaufanego dostawcy pomp ciepła, Katowice to jeden z naszych obszarów działania. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją, ale również montażem pomp. Złóż zamówienie, a resztą zajmiemy się my!

Powietrzne pompy ciepła Katowice    

Oferujemy szeroki wybór powietrznych pomp ciepła najlepszych marek. Jesteśmy firmą partnerską Viessmann i Top Partnerem Buderus. Nasze produkty pozwalają zmniejszyć koszty ogrzewania, są wydajne i zapewniają komfort cieplny w Twoim domu czy firmie. Inwestycja w powietrzne pompy ciepła Katowice pozwoli Ci zyskać nie tylko oszczędności na rachunkach za energię, ale także przyjazne dla środowiska źródło ciepła

Montaż pomp ciepła Katowice    

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, w tym konsultacje, dostawę i montaż pomp ciepła Katowice i okolice. Nasza ekipa specjalistów dokładnie analizuje indywidualne potrzeby każdego klienta, aby zaproponować najlepsze rozwiązania. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, możesz być pewien, że Twoja pompa ciepła zostanie zainstalowana w sposób profesjonalny i zgodny ze wszystkimi standardami.

Kotły-Patrzyk – instalacje ogrzewania na terenie Katowic

Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług. Kotły Patrzyk to miejsce, w którym nie tylko kupisz instalacje do ogrzewania domu, ale również uzyskasz profesjonalną poradę na temat podłączenia pompy ciepła, sposobów pozyskania ciepłej wody użytkowej i odnawialnych źródeł energii. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą w doborze najlepszej instalacji ogrzewania dla Twojego domu lub firmy w Katowicach i okolicach.

W naszej ofercie dostępne są również:

Zajrzyj też na naszą stronę pompy ciepła Częstochowa.

Sprawdź także